Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

su-aritma-filtre-seti

Su Arıtma Filtre Seti

   Su arıtma cihazı kullanan birçok ailenin ortak sorunu haline gelen filtre değişimi maalesef ki yalnızca bilinçli tüketici olmakla aşılabilen bir durum olmaya devam ediyor. Orijinal ve garantili hizmet satın alarak hem cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlayabilir hem de sağlığınızı küçük rakamlar için tehlikeye atmayabilirsiniz. Bir su arıtma cihazı alırken dikkat etmemiz gereken en önemli nokta filtreleri ve hizmet kalitesi olmalıdır. Satın alınan ürün ne kadar kaliteli ve gerekli kurumlardan onay alınmış malzemeden yapılmış olursa siz de o kadar sağlıklı bir su tüketmiş olursunuz.  Uzun süre filtre değişimi yamayan ailelerin özellikle filtre değişimi yapmak istediklerinde komple bakım adı verilen tüm filtrelerin değişiminin yapıldığı bakımı yaptırmalıdır.

   Su arıtma cihazlarında su önce ilk üç filtreye uğradığından, bu üç filtrenin mutlaka 6 ile 8 ay arası bir sürede değişmesi gerekir. Ön takım adı verilerin bu filtreler düzenli değişim sağlanmadığı takdirde ana membran filtre işlevini kaybetmeye başladığından erken bir değişime sebep olur ve cihazın arıtma kapasitesini düşürür. Bir süre sonra suyun tadında değişiklik şikâyetiyle başvuran çoğu müşteri ön takım filtre değişimini zamanında yapmayan kişilerden oluşur. Bu da suyun tadının bozulmasıyla kalmayıp sağlığınızı tehdit edecek boyuta dahi gelebilmektedir. Bu sebeple ailelerin 5-6 aşamalı cihazlarına 1 yıl daha uzun süre de hiç bakım yapmadığı takdir de komple bir bakım yapması tavsiye edilir.

   Kaliteli ve insan sağlığını tehdit etmeyen filtreler diğer ucuz filtrelere göre biraz daha maliyetlidir. Maliyetinden uygun yapılan filtre değişimleri, müşteriye ne kadar cazip gelse de kullanılan malzemelerin ucuz olması ve orijinallik ifade etmemesi sebebiyle sağlık açısından bakıldığında bir tehdittir. İnsan sağlığı için bu denli önemli olan ve maliyet olarak bir külfet oluşturmayan filtreler düzenli ve orijinal değiştirilmediğinde kötü sonuçları beraberinde getirecektir.

  Siz de kaliteli hizmet almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Blogger: Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp