Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

neden-su-aritma-cihazi-almaliyiz-2

Neden Su Arıtma Cihazı Almalıyız 2

    Günümüzde su arıtma cihazı olmadan çeşme suyu içmek intihar etmekle eş anlamlıdır ve "neden su arıtma cihazı almalıyız?" sorusuna net bir cevap niteliğindedir. Canlıların hayatını devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyulan en temel kaynak elbette sudur. Vücudumuzun %70`inin sudan oluşuyor olması da bunun en büyük ispatlarındandır. Hepimiz sağlıklı bir bireyin günde en az 2 litre su tüketmesi gerektiğini biliriz. Ancak diğer yandan da şebeke sularındaki risk faktörleri, klorlama, damacana suları hammaddesinden kaynaklanan kimyasal kirlilik, üretim sırasında oluşabilecek kirlilikler, damacana pompalarından kaynaklanan bakterilerin insan sağlığını tehdit ettiği de su götürmez bir gerçek. Öyleyse mesele sadece su içmek değil kaliteli ve sağlıklı su içmek. Peki hem kaliteli hem sağlıklı hem de hesaplı suyu kullanıma uygun olarak evimizde nasıl üretebiliriz? İşte bu noktada su arıtma cihazları çekilin yoldan diyerek devreye giriyor.

    Günlük yaşantımızda kullandığımız şebeke sularını içilebilir hale getirmek, çay, kahve, yemek, çorba gibi birçok gıda tüketiminde kullanabilmek için bir su arıtma cihazına sahip olmamız yeterli. Arıtılmış temiz suyun sağlığımız yanında çaydanlık ya da ısıtıcı cihazların dibindeki kireç oluşumunu da engeller. Su arıtma cihazı almak uzun vadede satın su almaktan kat kat daha karlıdır. Basit bir hesaplama yapmak gerekirse; 3 kişilik bir aile haftada 10 TL den 1 damacana alsa ayda 40, yılda 480 TL sadece içme suyuna harcama yapar. Su taşıma, su bitti ,ara gelsin derdiyle uğraşılmaz. Hazır sulara nazaran daha yumuşak olduğu için lezzeti ve içimi oldukça keyiflidir. Arıtılmış su sadece vücudumuz için değil, kombi veya bulaşık makinesi gibi cihazların da ömrünü uzatır.

    Mutfakta ayak altında bulunan bir damacana ve su pompasından kurtulmak bile su arıtma cihazı almak için geçerli bir nedendir Sağlığımız açısından olmazsa olmazımız olan suyu daha kaliteli ve ekonomik olarak elde etmek istiyorsak aldığımız su arıtma cihazının da kalitesi aynı oranda etkili olmaktadır. İşte tam da burda WaterStation su arıtma cihazı imdadımıza yetişiyor. Lezzetin ve kalitenin adresi WaterStation ailesine katılmak için sizleri ofisimize bekliyoruz

 

Blogger: Kübra Karadağ

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp