Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

Neden su arıtma cihazı?

Günümüzde,  su arıtma sistemlerinde modern ve ileri teknolojiler uygulanmaktadır. Suyun kullanım alanına göre su arıtma teknikleri belirlenmekte ve dizaynlar ihtiyaca yönelik oluşturulmaktadır. Temiz suyun arıtılarak kullanılmasının yanında  çevreye boşaltılan atık suyun da arıtılarak doğaya geri atılması veya geri kullanılması diğer önemli mevzudur.Bu da karşımıza su arıtmanın veya su arıtımının önemini çıkartmaktadır.

Bunun başlıca nedeni şebeke suyunun daha sağlıklı ve içilebilir bir hale getirilmesindir. Ayrıca bu işlem hazır su almaktan daha uygum maliyette olduğu için cebinizi de çok fazla zorlamaz. Eğer sizde temiz ve sağlıklı suyu sadece içme suyu olarak kullanmak istemiyorsanız su arıtma cihazı alıp hem içme suyu hem de yemeklerinizde rahatça kullanabileceğiniz suya sahip olabilirsiniz.

Bu su arıtma cihazı çalışma cihazı nasıl çalışıyor? Şebekeden gelen suya bağlanan su arıtma cihazı şebeke basıncını kullanarak içinden geçen suyu ilgili filtre sistemlerine yöneltir ve suyun temizlenmesi sağlanır. Bu sayede istediğiniz kadar şebeke suyunu uygun ve oldukça sağlıklı bir suya dönüştürebilirisiniz.

Ayrıca sudaki organik maddeler, suya hem istenmeyen bir koku ve renk verir, hem de suyun tadını bozar. Organik maddenin bu açıdan arıtılması gereklidir. Suyun kalitesi insan sağlığı ile ilintili olduğu kadar, suyla çalışan cihazların (kazan, boyler, çamaşır makinası, bulaşık makinası v.b.) faydalı ömrü açısından da önemli bir faktördür. Sudaki tortu borularda ve su kullanan cihazlarda, akışın yavaş olduğu ölü noktalarda birikirler. Tıkanmalara ve hassas kontrol cihazlarının bozulmasına neden olurlar.

Sudaki sertlik zamanla kendiliğinden veya su ısıtıldığında hızla çözünürlüğünü kaybeder ve geçtiği yüzeylere yapışmaya başlar. Su borularının içi hızla dolar, su basıncı ve akışı azalır. Kısa süre içinde boruların değişim zorunluluğu doğar. Şofben, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi sıcak su ile çalışan cihazlar kireçlenir ve tamirat gerektirirler. Yumuşak su ile tamirat giderlerindeki tasarruf % 25`tir.

Firmamızın sağladığı bir çok fırsat ve kampanyalar sayesinde bu ihtiyaçların hepsini en yüksek kalitede ve en uygun fiyatla elde edebilirsiniz. İletişim için Websitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0 850 532 02 82

 

Waterstation Yetkili Teknik Servis

 

  • Satış

  • Yedek Parça

  • Montaj - Demontaj

  • Filtre Bakımı

  • Cihaz Taşıma

  • Teknik Servis Hizmeti

 

 

www.waterstation.com.tr 

 

Müşteri Hizmetleri: 0 850 532 02 82   Whatsapp Hattı: 0 549 532 02 82

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp