Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

yerli-su-aritma-cihazi-kullanmanin-avantajlari-nelerdir

Yerli Su Arıtma Cihazı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 Her evin ihtiyacı haline gelen su arıtma sistemleri bilinçli kullanımla birlikte birçoğu ailenin sağlıklı suya erişmesinde bir araç haline gelmiştir. Tercihin artmasıyla birlikte birçok su arıtma cihazı farklı marka ve modellerle piyasada yerini almıştır. Yerli ve yabancı birçok üretici bu sektöre cihaz üretim yaparken bizlerin aklında hangi ürünü tercih etmeliyiz? diye bir soru belirmeye başlamıştır. İnternet üzerinden alınan birçok ürün ithalatçı firmaların üretimindeki ürünleri kapsıyor. Asıl alışveriş ürünü almakla bitmemekte ve bu durum birçok kullanıcı tarafından göz ardı edilmekte veya bilinçsizlikle atlanmakta. Su arıtma cihazı temin etmek artık oldukça kolay. Peki cihazın herhangi bir arızasında ya da bakım zamanı geldiğinde uygun fiyata aldığımız bu yerli olmayan ürünler bize ne gibi sorunları beraberinde getirecek gelin birlikte inceleyelim.

  Üretilen su arıtma cihazlarında bir montaj kurulum yapılması gerekir. Bunun için bir servis çağırmanız ve servise ayrıca bir ücret ödemeniz gerekir. Su arıtma cihazlarında çalışma prensibi gereği belli filtreler kullanılır. Bu filtreler 6-8 ay periyotlarında değişmesi gereken parçalardır. İnternetten aldığımız ürünlerin bakım zamanları geldiğinde satıcı firmanın bir teknik servisinin olmaması başlıca bir sorun olacaktır. Teknik servis arayışına başladığınızda karşılaşacağınız birçok farklı firma olacaktır. Bu firmalardan cihazına uygun olanı seçmeniz ve cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakmayacak orijinal parça temin edebilecek bir servis bulmanız gerekecektir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda cihaza bakmak için gelecek teknik ekibin servis ücreti alması da sizi masrafların artması noktasında endişeye düşürecektir. Peki tüm bu sorunlarla karşılaşmamak için ne yapmalıyız? Hangi niteliklerdeki ürünü almalıyız? Bu sorulara verilecek en uygun cevap ‘yerli’ ürünleri tercih etmeniz gerektiğidir. Satış noktasından sonra cihazın montajını yapacak, bakımlarını düzenli takip edecek, her türlü sorunda size ücretsiz servis olanağı sağlayacak bir firma ile çalışmanız en doğru karar olacaktır.

  Yerli su arıtma cihazlarında firmaların belirttiği garanti süresi de cihazın güvenilirliğini teyit etmeniz noktasında belirleyici bir özellik olacaktır. Bazı firmaların teknik servisi bulunmamasına karşı verdikleri uzun süreli garantiler de sizin bilinçli bir tüketici olup doğru sorular sorarak bu bilgilere erişmenizde önemli bir rol oynayacaktır. Yalnız teknik servis değil üründe kullanılan yedek parçaların fiyatları ve ulaşılabilirliği de önemli unsurlardır.  Nasıl su arıtma cihazı almalıyım? Hangi ürünü tercih etmeliyim? Kullanımıma en uygun ürün hangisi? Gibi sorular sizi yanlış tercih yapmaktan kurtarabilir.

  Yerli bir su arıtma cihazı aldığınız taktirde yedek parça, tat koku bozuklukları, teknik arızalar ve suyunuzu analiz ettirebilme gibi birçok olanağa da erişmiş olursunuz.

  Bu noktada size en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan Netsa su arıtma firması size birçok olanağı da sağlamakta. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak şikayetleri en aza düşürmeye çalışan firmamız, müşterilerin talepleri doğrultusunda 24 saat içerisinde ücretsiz servis olanağı sağlar. Ürünlerde ki sorunları testlerle en aza indirgeyerek müşteri mağduriyetini engellemeye çalışır. Yedek parça teminini uygun fiyat politikasıyla gerçekleştirmesi de firmayı çok tercih edilen firma düzeyine çıkartmaya yarar sağlamıştır.

  Siz de kaliteli ve doğru bir tercih yapmak istiyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri : 0850 532 02 82

Whatsapp Hattı : 0549 532 02 82

www.waterstation.com.tr  

 

Blogger: Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019