Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

tezgah-ustu-su-aritma-cihazlari

Tezgah üstü Su Arıtma Cihazları

Mutfağınızda şık görünümü ve kolay kullanımıyla favori mutfak aletiniz olmaya aday olan bu ürün, sıcak, soğuk su verme ve bir kahve makinesi kadar zarif görüntüsüyle size kaliteli bir hizmet sunar. Hem su arıtma cihazı hem de su sebili özelliğini yer tasarrufuyla size sunan tezgâh üstü arıtma cihazı, çay ve kahve yapmak için de mükemmel bir sıcak su sunar.

İçme, temizlik ve pişirme için, temiz sağlıklı suya erişmek sağlık için esastır. Her an elinizin altında sıcak soğuk su bulunduran bu ürün 3 filtreden oluşur. Periyodik bakımları kullanımına göre değişmekle beraber size günlük 40 litre su verme özelliğine sahiptir. 3,6 litre soğuk su, 1,2 litre sıcak su özelliğiyle her an taze ve soğuk sıcak suya ulaşmanıza olanak sağlar.

 

“Tezgah üstü su arıtma cihazı” sistemlerinin en yaygın uygulaması, endüstriyel kimyasalları, klor, zirai ilaçları, bulanıklığı, uçucu organik bileşikleri ve musluk suyunuzdaki kötü tat ve koku miktarlarını ve diğer kimyasalları çıkararak yüksek kaliteli içme suyu sağlamaktadır. 3 filtreli olması hem suyu kaynama derecesine getirmesinden hem de 4 dereceye kadar soğutmasından dolayı yeterli olacaktır.

Tezgâh üstü su arıtma cihazından kullanacağınız sağlıklı su ile yapılan çaylar her zaman içimine doyulmayan lezzette ve berrak bir görünümde olacaktır. Bu yüzden çayınızı demlemeden önce bir tezgâh üstü su arıtma cihazına sahip olmanızı tavsiye ederiz. Kahvelerinizin aromatik tadını kaybetmeden damağınızda iz bırakacak şekilde hazırlamanıza da yardımcı olacak bur ürün yalnız yaşayanların ve dolaba su koyma zahmetini ortadan kaldırmak isteyenlerin de gözdesi olacak bir üründür. Yer tasarrufu sebebiyle de tercihlerinizde ilk sırada olmaya adaydır. Estetik görünümü ve sebil kadar büyük olmaması da görsel zevke önem verenlerin tercihinde seçicilik yaratacaktır.

Şık görünümü ve kolay kullanımı ile evinizdeki su ihtiyacınızı karşılayacak yeni bir ürünle daha Waterstation olarak WS-1600 Mini Arıtmalı Sebilimiz ile hizmetinizdeyiz. Yine yeni bir ürünle karşınıza çıkan Waterstation size yenilikleri kaliteyle buluşturarak sunmaya devam ediyor.

 

Müşteri Hizmetlerinden destek almak için;

-0850 532 02 82 ve ya 0212 552 02 82 numaralarımızı arayabilirsiniz.

 

Blogger : Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp