Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

su-aritma-cihazinin-kullanim-omru-ne-kadar

Su Arıtma Cihazının Kullanım Ömrü Ne Kadar?

   Evimize aldığımız her şey de olduğu gibi mutfağınızın bir vazgeçilmezi olan su arıtma cihazlarının da bir ömrü bulunmaktadır. Mutfağınızda kullandığınız beyaz eşyalar gibi bu ev aletinin ömrünü de yine kullanım şekliniz ve titizliğinizle aslında siz belirliyorsunuz. Su arıtma cihazları an itibariyle 10 evin 8 inde bulunan bir sistem haline gelmiştir. Zaman içerisinde bilinçlenen toplum hazır suların zararlarını ve olumsuz etkilerini görmeye başlayınca, kendi suyunu kendi üreterek sağlıklı suya ulaşmayı hedeflemiştir. Hayatımızda önemli bir yeri olan su tarih boyunca en içilebilir  hale getirilmeye çalışılmıştır. Şu an su arıtma cihazları şehir şebeke sularımızı sağlıklı bir şekilde gönül rahatlığı ile içebilmemize olanak sağlıyor. Şehir şebeke sularındaki birçoğu patojen unsuru ortadan kaldırıp bize içilebilir su veren bu cihazların içerisindeki materyaller de belirli kullanım süresi bulunan ürünlerdir.

   Su arıtma cihazı filtreleri belirli periyotlarda düzenli değişim yapıldığı taktir de diğer parçalarında ömrünü uzatır. Ama normal şartlarda bir su arıtma cihazının 3-12 yıl arasında bir ömrü olduğunu da söylemek yanlış olmaz. Cihazın ömrünü belirleyen şey kullanıcının kullanım şekli ve titizliğidir. Cihaza yapılan düzenli bakımlar, kullanım harici depolama yapmama, kapasiteyi zorlamadan ürünü kullanmakta cihazın ömrünü belirleyecektir.

   Su arıtma cihazlarının şu kadar yıl ömrü var demek pekte doğru olmamakla beraber kullanıcıya ve kullanım yerine göre süresi yukarıda ki şekildedir. Cihazların ömrü firmanın kalitesiyle de doğru orantılıdır. Kaliteli ve garantili aldığınız ürün size en az sorunu çıkartarak cihazınızı sağlıklı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır. Firma garantisi, cihaz içerisinde kullanılan parçaların güvenilirliği ve firmanın servis kalitesi cihazın ömrünü etkileyecektir. Bir su arıtma cihazı almadan önce kullanım sürecinde yaşayacağınız ve ya kullanım süresince yapmanız gerekecek olan bakımları bilmeli buna uygun bir tercihte bulunmalısınız.

     Güvenilir bir su için doğru ürünü tercih edin..

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp