Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

su-aritma-cihazi-montaji

Su Arıtma Cihazı Montajı

   Su arıtma cihazı montajı teknisyenler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Su arıtma cihazı montajı için gerekli olan malzemeler, su arıtma cihazının geldiği kutu içinden çıkmaktadır. Su arıtma cihazı montajından dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. İlki işi yapacak kişinin bilinçli olması kuralıdır. Eğer bilinçli değilse cihazın daha kullanılmadan bozulmasına sebep olacak durumlar ortaya çıkarabilir. İşinde başarılı kişilerin yapması gereken bu işlem cihaz garantinizin başlatma işlemi ile beraber yapılır. Yani ürünü aldığınız firmanın teknik destek ve teknik servis verdiğinden emin olmanız gerekir. Kaliteli bir ürün için doğru bir tercih yapmanız gerekir.

   Su arıtma cihazlarından bir önemli diğer nokta ise su hattının bağlantısını alabilmektir. Tezgâhın altındaki musluğu sökerek hat alma aparatı yardımı ile su arıtma cihazı içerinden çıkan vanayı oraya sıkmak suretiyle cihaza giriş yapacak suyu oradan almış olursunuz. Tabi bu bağlantıların yapılırken sargı yapılarak ve conta konularak yapılması sızdırmazlık bakımından çok önemlidir. Tüm bu ekipman ve malzemeler için donanımlı bir ekip ve tecrübe gerekir. Karşılığında ödeme yaptığınız ürünü en sağlıklı ve en güvenilir yolla almak için bir teknik ekipten destek alabilirsiniz.

  Waterstation su arıtma sistemleri olarak teknik servise dair tüm hizmetleri sunmaktayız. Montaj, söküm, taşıma, filtre bakımı, yedek parça aksesuar temini ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

Waterstation Su Arıtma Sistemleri

 

www.waterstation.com.tr

 

İletişim numarası: 0850 532 02 82- 0549 532 02 82

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp