Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

Su arıtımının ekonomiye etkileri neler?

Su arıtma cihazlarının elde edilen su, içimi en kolay ve sağlıklı sudur. Bu cihazlardan elde edilen arıtılmış sularla hazırlanan tüm içecekler doğal yapısını, kokusunu ve tadını korumaktadır. Su arıtma cihazlarının faydaları ekonomik açıdan da oldukça fazladır. Tüketiciler tarafından damacana suları ile ilgili fiyatların çok yüksek olduğu ve sürekli fiyat arttırma politikası uyguladıkları söylenmektedir. Tercih edilen kaliteli bir su arıtma cihazı sayesinde hem içilen suyun güvenilir olduğundan emin oluruz hem de ekonomik anlamda tasarruf edilmiş olur. Su arıtma cihazları sayesinde içme suyu masraflarından kurtularak ev ekonominize  katkı sağlamış olursunuz.

Şimdi daha detaylı bir şekilde ortalama bir ailenin yıllık su tüketim masrafına bakalım. 

Bir ailenin yıllık su tüketim masrafı yaklaşık 1000 TL - 1500TL civarıdır. Doğal olarak sağlıklı su içmek için yapılan bu masraf tüketicilerin cebini yakmaktadır. Tercih edilecek olan kaliteli bir su arıtma cihazı kendi maliyetini bir yıl içerisinde amorti edecektir. Bir sonraki yıllarda yıllık su masrafından kurtararak ekonomiye oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Artık günümüzde birçok firma ve iş yeri bünyelerinde su arıtma cihazı kullanarak büyük tasarruf sağlama yoluna gitmektedir. Bu sebeple ekonomik anlamda su arıtma cihazlarının faydaları kesinlikle tartışılamaz.

Siz değerli müşterilerimize kiralama hizmeti de sunuyoruz. Eğer siz de bu faydalardan yararlanıp uzun vadeli tasarruf etmek istiyorsanız ürünlerimize göz atabilirsiniz. Üstelik 1 ay ücretsiz deneme fırsatı sunuyoruz!

Waterstation Yetkili Teknik Servis

 

  • Satış

  • Yedek Parça

  • Montaj - Demontaj

  • Filtre Bakımı

  • Cihaz Taşıma

  • Teknik Servis Hizmeti

 

 

www.waterstation.com.tr 

 

Müşteri Hizmetleri: 0 850 532 02 82   Whatsapp Hattı: 0 549 532 02 82

 Şeyda Ayaz   2019