Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

Su arıtımının ekonomiye etkileri neler?

Su arıtma cihazlarının elde edilen su, içimi en kolay ve sağlıklı sudur. Bu cihazlardan elde edilen arıtılmış sularla hazırlanan tüm içecekler doğal yapısını, kokusunu ve tadını korumaktadır. Su arıtma cihazlarının faydaları ekonomik açıdan da oldukça fazladır. Tüketiciler tarafından damacana suları ile ilgili fiyatların çok yüksek olduğu ve sürekli fiyat arttırma politikası uyguladıkları söylenmektedir. Tercih edilen kaliteli bir su arıtma cihazı sayesinde hem içilen suyun güvenilir olduğundan emin oluruz hem de ekonomik anlamda tasarruf edilmiş olur. Su arıtma cihazları sayesinde içme suyu masraflarından kurtularak ev ekonominize  katkı sağlamış olursunuz.

Şimdi daha detaylı bir şekilde ortalama bir ailenin yıllık su tüketim masrafına bakalım. 

Bir ailenin yıllık su tüketim masrafı yaklaşık 1000 TL - 1500TL civarıdır. Doğal olarak sağlıklı su içmek için yapılan bu masraf tüketicilerin cebini yakmaktadır. Tercih edilecek olan kaliteli bir su arıtma cihazı kendi maliyetini bir yıl içerisinde amorti edecektir. Bir sonraki yıllarda yıllık su masrafından kurtararak ekonomiye oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Artık günümüzde birçok firma ve iş yeri bünyelerinde su arıtma cihazı kullanarak büyük tasarruf sağlama yoluna gitmektedir. Bu sebeple ekonomik anlamda su arıtma cihazlarının faydaları kesinlikle tartışılamaz.

Siz değerli müşterilerimize kiralama hizmeti de sunuyoruz. Eğer siz de bu faydalardan yararlanıp uzun vadeli tasarruf etmek istiyorsanız ürünlerimize göz atabilirsiniz. Üstelik 1 ay ücretsiz deneme fırsatı sunuyoruz!

Waterstation Yetkili Teknik Servis

 

 • Satış

 • Yedek Parça

 • Montaj - Demontaj

 • Filtre Bakımı

 • Cihaz Taşıma

 • Teknik Servis Hizmeti

 

 

www.waterstation.com.tr 

 

Müşteri Hizmetleri: 0 850 532 02 82   Whatsapp Hattı: 0 549 532 02 82

 Şeyda Ayaz   2019
su-aritma-cihazi-alacak-ailelere-tavsiye

Su Arıtma Cihazı Alacak Ailelere Tavsiye

  Her evde artık birçok aileye beyaz eşya kadar gerekli hissettiren su arıtma cihazları yenilenen modelleri, değişen tasarımları, malzeme ve üretici farklılıklarıyla her yıl farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Su arıtma cihazı alırken en çok dikkat ettiğimiz konular neler peki? 2019 yılı genelinde oldukça başarılı bir satış oranı yakalayan su arıtma cihazları alan kişilerin bilinçli olmasına bağlı hem fiyat-performans hem de çalışma potansiyeli olarak farklılıklar gösterir. 2019 yılında kendini bu sektörde oldukça geliştiren üretici yerli firmalar. 2020 yılında hatırı sayılır bir oranda ithal parça alımını engelleyebilecektir. Türk üretici firmalarının membran ve pompa üretimi hariç su arıtma cihazını bir araya getirebilecek diğer parçaların üretiminin tamamını ülkemizde yapar hale gelmesi ile fiyatların değişimini zam olarak yeni yılda engellemekle kalmayıp, performans düzeylerini de arttıracaktır.

  Firmaların kendi markalarıyla cihaz üretmesi bazı durumların daha dikkat edilmesine de sebebiyet verecektir. Su arıtma sektöründeki birçok firma ithal parçalar gereği fiyatlarındaki dalgalanmalardan dolayı müşteri portföyünü kaybetmemek adına hizmet kalitesini düşürebiliyor. Fakat yerli üretim ile yeni yılda herhangi bir fiyat artışı şu an da ön görülmemektedir.

 

   Peki su arıtma cihazı alırken nelere dikkat etmeliyiz? Kullanıcıların talepleri ve firma talepleri ne yönde? birlikte inceleyelim.

 

1) Su arıtma standartlarını belirlendiği belge ve sertifikalara sahip olması

    Firmayı dünya standartlarına ulaştıran ve bu şekilde kaliteli bir hizmet almanıza garantili hale getiren, maliyet olarak oldukça külfetli olan bu belgeler küçük çaplı ya da bu işi garantili hizmet vererek yapamayacak firmaların ayrıştırılmasını da sağlamaktadır. Ancak bir konuda dikkat edilmelidir ki bu belgeleri cihazın içerisinde bulunan tek bir parça için almış ve ürünü NSF, WHO belgesine sahip gibi gösteren birçok firma bulunmaktadır. Bu noktada ise müşteri uyanık ve araştırmacı yönünü açığa çıkartarak ıslak imzalı cihaz belgesini görmeyi talep etmelidir.

    Marka isim ve logolarını izinsiz kullanıp bunu küçük çaplarda yaptıkları içinde kurumsallığı taklit eden firmalar hem sizlere sağlıksız bir hizmet sunacak hem de kullandığı sahte logo sayesinde sizden oldukça yüksek ücretler talep edecektir.

2) Uygun fiyat listesi

    Su arıtma cihazlarında fiyat aralığını belirleyen en önemli faktör kullanılan malzemelerin kalitesidir. Günümüzde su arıtma cihazları fiyatlarının ortalama bedeli 1.000-2.000 tl arasında değişiklik göstermektedir. Önemli olan ise ürünün fiyatı kadar sunduğu hizmettir.

3) Müşteri hizmetleri (Satış sonrası hizmet)

    Su arıtma cihazını satın aldıktan sonra alışverişimizin bitmediğini aksine yeni başladığını bilmemiz gerekir. Cihazın satış aşamasından sonra sunulan hizmet su arıtma cihazı alırken dikkat etmemiz gereken bir diğer unsurdur.

4) Teknik servis

    Arıtma cihazını satın aldıktan sonra sizlere hizmet sağlarken ki kaliteyi servis ağı belirler. Kaliteli bir su arıtma firması talebinize en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlayabilmelidir. Servis ağının genişliği ve servis hızı da  su arıtma cihazlarının kalitesini belirler.

 

 

Müşteri Hizmetleri 0850 532 02 82 - WhatsApp Business 0549 532 02 82

 

 Şeyda Ayaz   2019
iconic-tezgah-alti-su-aritma-cihazi

Iconic Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

2019 Yılı, Temmuz ayı itibariyle Türkiye genelinde satışa sunulan Iconic Tezgâh Altı Su Arıtma Cihazı Esli güvencesi üretimi ile sizlere sunulmaktadır. Satış, montaj, filtre bakımı, yedek parça ve teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Firma ve bayilerimizden Iconic Su Arıtma Cihazına sahip olabilirsiniz.

 

NETSA SU ARITMA SISTEMLERI SATIS DAGITIM PAZARLAMA ve TIC. LTD ŞTİ 

 

Waterstation Yetkili Teknik Servis
 

Satış
Yedek Parça

Montaj - Demontaj

Filtre Bakımı

Cihaz Taşıma

Teknik Servis Hizmeti

 

www.waterstation.com.tr 

 

Müşteri Hİzmetleri :  0 850 532 02 82   
 

Whatsapp Hattı : 0549 532 02 82

 Şeyda Ayaz   2019
pallas-su-aritma-cihazi-yetkili-bayii

Pallas Su Arıtma Cihazı Yetkili Bayii

  Birçok Avrupa ülkesinde satışı bulunan Pallas Su Arıtma Cihazının satışı firmaımız tarafından sağlanmaktadır. Pallas su arıtma cihazı kullanan ailelere orjinal membran temini de sağlamaktayız.

 

Pallas Su Arıtma Cihazı için verdiğimiz hizmetler:

 • Satış
 • Montaj
 • Filtre bakımı
 • Orijinal yedek parça
 • Firma garantili teknik servis
 • Söküm
 • Taşıma

 

Teknik destek ve hizmet almak için bize ulaşın:

0850 532 0 282 : Çağrı Merkezi Numarası

0549 532 0 282: Whatsapp İletişim Numarası

www.waterstation.com.tr

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp