Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

su-ariticilari

Su Arıtıcıları

  Su arıtma cihazları tarihte ilk defa nasıl ortaya çıktı? Ya da su arıtıcılar ne için üretildi? Böyle bir cihaza neden ihtiyaç duyuldu? Birçok soru ve merak ettiklerinize cevap verelim.

   Arıtma cihazlarının üretilmesi ve su arıtıcı olarak ilk defa kullanılması, Amerikan deniz piyadelerinin denizaltında bulundukları sürede içme sularına ihtiyaçları oldukları için deniz suyunu içme suyuna çeviren membran filtreyi bulmalarıyla başlamıştır. Daha sonra bulunan bu sistem geliştirilerek NASA tarafından uzaya çıkan astronotların su ihtiyaçlarını karşılamak için atık suyu arıtmak için geliştirilmiştir. Yani tarihte arıtma sistemlerinin bulan ve kullananlar Amerikalılardır.

   Su arıtma cihazına ihtiyaç duyulması ve bu konuda gelişmelerin olması zamanla su arıtma cihazını ortaya çıkartmış ve geliştirilerek günümüzdeki haline getirilmiştir. Deniz suyunu, kuyu suyunu, şebeke ve depolanmış suyu farklı metot ve cihazlarla arıtabilen sun arıtma cihazlarının en çok tercih edileni ise evsel modellerden oluşur. Bu sistemler kirli ve deniz sularını suyun içerisinde bulunan katı metalleri, kloru vb maddeleri kendi bünyesinde yok ederek atık su aracılığıyla dışarı atarak ve sağlıklı suyu mineralli filtrelerden geçirerek daha sağlıklı su elde edilmesi sağlamaktadır. Su arıtma cihazları suların ağır tat ve kokular barındırması, kalabalıklaşan nüfusa bağlı şebeke sularının kirlenmesi ve eski yapıdaki yerleşmelerden oluşmasından dolayı kötü koku ve tatlardan kurtulmak için evlerde kullanılmaya başlamıştır.

   Zamanında ve doğru kalitede değiştirilen filtreler ile suyunuzu sağlıklı ve güvenilir şekilde evinizde üretebilir. Kaliteli bir suya ulaşmayı kolay hale getirebilirsiniz.

   Cihazınıza uygun filtreler yalnızca; cihazınızın marka ve logosuyla sabitlenmiş orijinal firmadan, gerekli test ve denemeleri yapılmış bir şekilde temin edilmelidir. Kaliteli bir suya ulaşırken Waterstation Su Arıtma Sistemleri size hizmet sağlamaktan memnun olacaktır. Siz de kaliteyi doğru şekilde hizmete çevirmek isterseniz firmamıza ve ürünlerimize bir göz gezdirin.

 

Sağlıklı günler dileriz.

 

 

Blogger: Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp