Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

neden-waterstation

Neden WaterStation?

    Kaliteli ve sağlıklı su tüketmek herkesin hakkı. WaterStation(su istasyonu) isminden de anlaşıldığı üzere su ile ilgili taleplerin karşılandığı kuruluştur. Firma isminin global olmasının yanısıra yerli marka olup üretimi Türkiye`de yapılmaktadır. Genel merkezi İstanbul`da olan kuruluşumuz Türkiye genelinde satış yapmaktadır. Cihazlarımızı hepsiburada.com gibi online satış yapılan sitelerden temin edebilirsiniz.

    WaterStation firması sektörde 10 yılı aşkın hizmetlerini sürdürürken tecrübe ve deneyimli personelleri ile kaliteli marka hizmeti sunmaktadır. Her bütçeye uygun kaliteli arıtma cihazı modellerimiz mevcuttur. WaterStation su arıtma cihazı ile arındırılmış su;

♦ Kanserojen madde içermez.

♦ Klor içermez.

♦ Zaralı partikül ve bakteriler yoktur.

♦ Kötü tat ve koku yoktur.

♦ Sertlik yapıcı ve diğer kimyasal maddeleri içermez.

    Hazır ve şebeke suları içeriği bakımından zararlıdır. Firmamız çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmetlerini sürdürmektedir. Alanında uzman teknik servis ekibimizle İstanbul`un her bölgesine, Bursa, Tekirdağ ve Gebze bölgesine servis desteğimiz bulunmaktadır. Teknik destek talebinde bulunduğunuzda en geç 24 saat içersinde aksiyon alabilirsiniz.

    Su arıtma cihazlarımız sayesinde evde su bitti derdi tarihe karıştı. WaterStation su arıtma cihazlarımız ile artık çok uygun fiyatlarla siz de kendi suyunuzu kendi evinizde üretebilirsiniz. WaterStation ailesi olarak sizi de ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Blogger: Kübra Karadağ

 Şeyda Ayaz   2019
lg-su-aritma-filtresi-ve-fiyatlari

Lg Su Arıtma Filtresi Ve Fiyatları

   Sektörde kendini kanıtlamış olan Lg markası her ne kadar su arıtma cihazı markası olarak bilinse de bu marka yalnızca membran yani ana filtre üretimi yapmakta olan bir firmadır. Lg markasının ürettiği filtre olan; membran filtre ön takım temizlenme işlemleri tamamlanmış suyun ana işlevini yani su molekülleri hariç kalan tüm patojen ve su moleküllerinden büyük mikroorganizmaların temizlendiği kısımdır. Bir su arıtma sistemindeki en önemli parça olan ana membran filtre suyun asıl saflaştırılma, arıtılma işlemini yapan kısımdır.  Arıtma cihazınızda kullanılan ana membran filtrenin kalitesi size ne kadar sağlıklı bir su içtiğinizi gösteren en önemli noktadır. Tek noktadan suyu alıp yarı geçirgen bir zar ile suyu arıtarak 2 farklı noktadan suyu temiz ve kirli diye ayıran bu sistem NASA tarafından geliştirilen ve aynı zamanda NASA’nın da kullandığı bir yöntemdir.

 

  Lg markasının membran üretimindeki başarısı da diğer ürünleri kadar yüksektir. Bu sebeple Lg marka filtreler hem kaliteli hem de garantili ürünlerdir. Siz de kaliteyi satın almak isterseniz Waterstation teknik servis güvencesi ve 1 yıl membran garantisi ile bu filtreye sahip olabilirsiniz.

 

Müşteri Hizmetleri: 0850 532 02 82

 

 Whatsapp Hattı: 0549 532 02 82

 

www.waterstation.com.tr

 

Blogger: Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019
daha-kolay-su-icmek-icin-bunlari-yapin

Daha Kolay Su İçmek İçin Bunları Yapın

   Her gün su içmek kimilerine bir eziyet gibi gelirken, kimileri ise bunu bir alışkanlık haline getirmiş ve aklına dahi gelmeden suyunu yudumlayıp günlük su ihtiyacını karşılayabilir. Su hayatımızı devam ettirebilmemiz için gerekli olan en önemli unsurlardandır. Bir bardak su içme alışkanlığı sizi birçok olası durumdan alıkoyabilir. Örneğin vücut susuz kaldığında bazı sinyallerle bizi daha kötü durumlardan alıkoyabilir. Vücudumuz susuz kaldığında bize çeşitli uyaranlar gösterir bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

* Unutkanlık, konsantrasyon bozukluğu, baş ağrısı gibi sorunlar,
* Cildin yeterli derecede hidrate olamamasından dolayı ciltte kuruluk, saç dökülmesi gibi problemler,
* Su tüketiminde azlık sindirim sistemini yavaşlatacağından dolayı kabızlık,
* Vücut direncinde düşme,
* Su tüketiminin kasların elastikiyeti için gerekli olmasından dolayı eklem ve kemik sağlığında olumsuzluklar
* Uzun vadede susuzluk nedeniyle tansiyon, dolaşım ve böbrek görevlerinde sorun yaşayabilirsiniz.

 

   Gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Peki su içme alışkanlığı kazanmak ve daha kolay su içmek için neler yapılabilir? Gelin bir de buna alternatif üretelim.

 

 1. Size su içmeyi hatırlatacak küçük notlar hazırlayıp en çok vakit geçirdiğiniz alanlara bu notları yapıştırın böylelikle siz de su içmeyi hatırlayacaksınız.
 2. Telefonunuza su içmeniz ile ilgili bildirim gönderecek bir uygulama indirin. Günün belli zaman dilimlerinde size su içmeniz gerektiğini hatırlatsın.
 3. Renkli, dikkat çekici bir matara edinerek her defasında gözünüze çarpmasını sağlayın.
 4. Her lavabo ihtiyacınız veya molanız da bir bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin.
 5. Suyunuzu renklendirerek tadını damak tadınızın hoşlanacağı bir hale getirin.
 6. Her yemekte önünüze bir bardak su koyarak yudumlamayı deneyin.
 7. Şekerli içecekleri su ile seyrelterek hem sevdiğiniz içeceği yudumlayın hem de su ihtiyacınızı karşılayın.
 8. Uyumadan evvel baş ucunuza bir bardak su koyun ve erişimi kolay olduğu için aklınıza geldiğinde yudumlayın.
 9. Baharatlı yiyecekler tüketerek suyu anımsamayı arttırıcı besinler alın.
 10. Olduğunuz yere; iş yeriniz, çalışma masanız, odanız, sehpanızın üzeri gün içinde sıkça vakit geçirdiğiniz yerlerde bir sürahi su bulundurun.
 11.  Bir arıtma veya filtreli sistem edinerek sürekli suya ulaşmayı kolaylaştırın.

   Umarız işinize yarayacak fikirler olmuştur. Siz de su içmek için susamayı beklemeyin. Su ihtiyaç değil yaşam kaynağımızdır. Sağlıklı günler dileriz. Bir bardak su içmeyi unutmayın…

 

 

Blogger: Şeyda Ayaz

 

 Şeyda Ayaz   2019
en-kaliteli-su-aritma-sistemi

En Kaliteli Su Arıtma Sistemi

  Su arıtma cihazı almak için harekete geçen her kişide en kaliteli su arıtma cihazını almalıyım düşüncesi ön planda bulunur. Peki bir su arıtma cihazını en kaliteli hale hangi özellikler getirir? Ya da bir su arıtma cihazını diğerlerinden öne geçiren şey nedir? Bilinçli bir kullanıcı olarak yola çıktığınız bu alışverişte size daha iyi yardımcı olmak için belli başlı özellikleri ve şartları size sunmak istedik. Her gün hızla kullanımı yaygınlaşan su arıtma cihazları, farklı firmalar tarafından birçok reklamla karşımıza çıkmakta. Her gün televizyondaki reklamlarda, internet sitelerinde, gazete ve günlük dergilerde birbirinden farklı birçok su arıtma cihazını görüyoruz. Dünya çapında kullanımı olan bu ürünün benzer nitelikteki görsellerinin olması bizi yanıltmasın. Çünkü dış görünüşleri ne kadar benzer olsa da onları birbirinden ayıran tek özellik renkleri ya da amblemleri değildir.

  Kaliteli bir su arıtma da olması gereken belli başlı özellikler vardır. Bu hem ürünü hem de firmayı diğerlerinden ayıran önemli bir özelliktir. Peki kaliteli bir su arıtmada hangi özellikle bulunmalıdır?

  Su arıtma sistemlerinde kullanılan 3 farklı arıtma yöntemi vardır. Bunlardan en yaygını ve en çok kullanılanlarını sırasıyla şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Reverse Osmosis Sistemi (Ters osmos): Türkçe ters osmos olarak adlandırılan bu filtrasyon tekniği ile sudaki bütün yabancı maddeler ayrıştırılabilmektedir. Bu teknoloji membranlarında sadece su moleküllerinin geçebileceği büyüklükte delikler bulunmaktadır. 1 milimetrenin 10 milyonda biri büyüklüğüne angstrom adı verilmektedir. Membran gözenekleri 5 angstrom büyüklüğüne sahiptir. Yüksek basınç altında su molekülleri osmos istikametinin tersine hareket ederek yabancı maddelerinden arınır.

 

 1. UV Sistem (Ultraviyole sistem): Ultraviyole (U.V.) ışınlarıyla suların dezenfeksiyonu, ekolojik ve teknik avantajları sayesinde kullanılmaktadır ve günümüzde pek çok alanda klor gibi kimyasal dezenfektanların yerini almaktadır. 254 nm dalga boylu UV ışınları, su içindeki her türlü mikroorganizmayı hiçbir zararlı yan ürün, koku veya tat oluşturmadan ve suyun doğal özelliklerini bozmadan etkisiz hale getirmektedir.

 

 1. UF Sistem (Ultrafiltrasyon): Tanecik boyutu 0,02 mikron seviyesine kadar olan partiküller bu filtrasyon tekniği ile tutulabilmektedir. Bu maddeler arasında bakteri ve virüsleri de saymamız mümkündür. Uygun maliyeti sebebiyle büyük ölçekte endüstriyel ve şehir şebekeleri için kullanılır.

 

  Su arıtma sistemlerinde kullanımı en yaygın olan arıtma yöntemi yukarıda da belirttiğimiz gibi Reverse Osmos sistemidir. Sektördeki birçok firmada yaygın olarak bu sistemi kullanmaktadır. Hem sistemin filtre maliyetleri daha düşük olduğu için hem de kullanıma bağlı filtre değişimi yapılabilmesi sebebiyle tercih edilir.

 Kaliteli bir su arıtma sisteminde bulunması gereken özellikleri sıralayacak olursak:

 1. Kaliteli bir su arıtma cihazının TDS oranlarını içilebilir özelliklerde vermesi gerekir.
 2. Suyun depolanmasında kullanılan malzemenin insan sağlığına uygun özelliklerde olması gerekir.
 3. Ürünün NSF, FDA ve WQA sertifikalı olması ve kullanılan malzemelerin bu sertifikalara sahip olması gerekir.
 4. Kurulum firma tarafından sağlanmalıdır.
 5. Ürünün firma garantisi olması ve bu garantinin belirli parçaları kapsaması gerekir
 6. Bakım ve yedek parça temini ürünün satın alındığı firma tarafından uygun sertifikalarda ve orijinal parçalar olması gerekir.
 7. Satış sonrası hizmet noktasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulmalı ve müşteri mağdur edilmemelidir.

 

Bu özellikler bir su arıtma cihazını kaliteli olarak nitelendirmenize yardımcı olur. En önemli nokta ise satış sonrası hizmetin kalitesidir. Siz de su arıtma cihazı almaya karar verdiğiniz de bu özelliklere dikkat ederek doğru bir tercih yapabilirsiniz.

 

Blogger: Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019
neden-su-aritma-cihazi-almaliyiz-2

Neden Su Arıtma Cihazı Almalıyız 2

    Günümüzde su arıtma cihazı olmadan çeşme suyu içmek intihar etmekle eş anlamlıdır ve "neden su arıtma cihazı almalıyız?" sorusuna net bir cevap niteliğindedir. Canlıların hayatını devam ettirebilmesi için ihtiyaç duyulan en temel kaynak elbette sudur. Vücudumuzun %70`inin sudan oluşuyor olması da bunun en büyük ispatlarındandır. Hepimiz sağlıklı bir bireyin günde en az 2 litre su tüketmesi gerektiğini biliriz. Ancak diğer yandan da şebeke sularındaki risk faktörleri, klorlama, damacana suları hammaddesinden kaynaklanan kimyasal kirlilik, üretim sırasında oluşabilecek kirlilikler, damacana pompalarından kaynaklanan bakterilerin insan sağlığını tehdit ettiği de su götürmez bir gerçek. Öyleyse mesele sadece su içmek değil kaliteli ve sağlıklı su içmek. Peki hem kaliteli hem sağlıklı hem de hesaplı suyu kullanıma uygun olarak evimizde nasıl üretebiliriz? İşte bu noktada su arıtma cihazları çekilin yoldan diyerek devreye giriyor.

    Günlük yaşantımızda kullandığımız şebeke sularını içilebilir hale getirmek, çay, kahve, yemek, çorba gibi birçok gıda tüketiminde kullanabilmek için bir su arıtma cihazına sahip olmamız yeterli. Arıtılmış temiz suyun sağlığımız yanında çaydanlık ya da ısıtıcı cihazların dibindeki kireç oluşumunu da engeller. Su arıtma cihazı almak uzun vadede satın su almaktan kat kat daha karlıdır. Basit bir hesaplama yapmak gerekirse; 3 kişilik bir aile haftada 10 TL den 1 damacana alsa ayda 40, yılda 480 TL sadece içme suyuna harcama yapar. Su taşıma, su bitti ,ara gelsin derdiyle uğraşılmaz. Hazır sulara nazaran daha yumuşak olduğu için lezzeti ve içimi oldukça keyiflidir. Arıtılmış su sadece vücudumuz için değil, kombi veya bulaşık makinesi gibi cihazların da ömrünü uzatır.

    Mutfakta ayak altında bulunan bir damacana ve su pompasından kurtulmak bile su arıtma cihazı almak için geçerli bir nedendir Sağlığımız açısından olmazsa olmazımız olan suyu daha kaliteli ve ekonomik olarak elde etmek istiyorsak aldığımız su arıtma cihazının da kalitesi aynı oranda etkili olmaktadır. İşte tam da burda WaterStation su arıtma cihazı imdadımıza yetişiyor. Lezzetin ve kalitenin adresi WaterStation ailesine katılmak için sizleri ofisimize bekliyoruz

 

Blogger: Kübra Karadağ

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp