Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

neden-waterstation

Neden WaterStation

    Kaliteli ve sağlıklı su tüketmek herkesin hakkı. WaterStation(su istasyonu) isminden de anlaşıldığı üzere su ile ilgili taleplerin karşılandığı kuruluştur. Firma isminin global olmasının yanısıra yerli marka olup üretimi Türkiye`de yapılmaktadır. Genel merkezi İstanbul`da olan kuruluşumuz Türkiye genelinde satış yapmaktadır. Cihazlarımızı hepsiburada.com gibi online satış yapılan sitelerden temin edebilirsiniz.

    WaterStation firması sektörde 10 yılı aşkın hizmetlerini sürdürürken tecrübe ve deneyimli personelleri ile kaliteli marka hizmeti sunmaktadır. Her bütçeye uygun kaliteli arıtma cihazı modellerimiz mevcuttur. WaterStation su arıtma cihazı ile arındırılmış su;

♦ Kanserojen madde içermez.

♦ Klor içermez.

♦ Zaralı partikül ve bakteriler yoktur.

♦ Kötü tat ve koku yoktur.

♦ Sertlik yapıcı ve diğer kimyasal maddeleri içermez.

    Hazır ve şebeke suları içeriği bakımından zararlıdır. Firmamız çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmetlerini sürdürmektedir. Alanında uzman teknik servis ekibimizle İstanbul`un her bölgesine, Bursa, Tekirdağ ve Gebze bölgesine servis desteğimiz bulunmaktadır. Teknik destek talebinde bulunduğunuzda en geç 24 saat içersinde aksiyon alabilirsiniz.

    Su arıtma cihazlarımız sayesinde evde su bitti derdi tarihe karıştı. WaterStation su arıtma cihazlarımız ile artık çok uygun fiyatlarla siz de kendi suyunuzu kendi evinizde üretebilirsiniz. WaterStation ailesi olarak sizi de ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 

Blogger: Kübra Karadağ

 Şeyda Ayaz   2019