Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

lg-marka-su-aritma-cihazi-var-mi

Lg marka Su Arıtma Cihazı var mı?

  Su arıtma cihazı almak üzere bir arayış içine giren herkes mutlaka LG su arıtma adıyla birçok farklı su arıtma markasını görmüştür. Bir elektronik eşya ve beyaz eşya markası üreticisi olan LG aynı zamanda membran üreticisidir. Fakat birçok su arıtma firması LG markasının popülerliğini kullanarak, yalnız membran markası LG olmasına karşın cihazlarında LG logosu kullanarak yasal olmayan bir davranışta bulunmaktadır.

  LG beyaz eşya ve teknolojik ürün üretimi yapan ve Su arıtma sektöründe herhangi bir pazarı olmayan bir firmadır. Waterstation olarak su arıtma cihazlarımızda yalnız membranı LG marka kullanmakta ve LG logosunu yalnızca membranımız da bulundurmaktayız. Bilinçli bir tüketici olarak mağdur olmamanız adına bu bilgiyi göz ardı etmeden taklitçi firmalardan kendinizi korumanızı önemle belirtmek isteriz.

  Siz de bir su arıtma cihazı alırken kullanılan parçaların garantisine ve firmanın güvenilirliğine dikkat ederek taklitçi firmalardan kendinizi soyutlayabilirsiniz. Birçok aile LG firmasının başarısını bildiğinden ve su arıtma sektöründe LG markasının sürekli dile getirilmesinden dolayı su arıtma cihazı markasını LG sanarak kullanmaktadır. Ancak bu gerçek herhangi bir sorun da ya da teknik servis hizmeti alınması gerektiği noktada ortaya çıkmaktadır. Su arıtma firmaları birçok farklı marka yedek parçayı bünyesinde barındırdığından tüketicinin dikkat etmesi gereken durumlar önceki bloglarımızda da bahsettiğimiz gibi hem kullanılan parçaların güvenilirliği, kullanılan malzemenin insan sağlığı açısından güvenilirliği, gerekli belge ve sertifikalara sahip olması ve ürünün gerekli testlerden geçmiş olmasıdır. Sağlığınız için içtiğiniz suya dikkat ederken, göz ardı ettiğiniz küçük şeyler hayatınızda daha büyük sorunlara yol açabilir. Siz de sağlığınız için kullandığınız ürünleri doğru seçin.

 

  Sonraki bloglarımızda görüşmek üzere ..

 

Blogger: Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp