Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

jf-tiger-aritmali-surahi

JF TİGER ARITMALI SÜRAHİ

     ÜRÜN AVANTAJI

       Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sürahimizin bütün parçaları gıdaya uygun hammaddelerden üretilmiştir. Kartuş, sudaki kloru, yabancı maddeleri, kötü kokuyu, kumu, demiri, pası, çamuru, bakterileri, organik maddeleri ve diğer zararlı maddeleri etkili bir şekilde filtreler, su sertliğini azaltır, suyun tadını iyileştirir ve bu sayede sağlımızı korur. Her zaman filtrelenmiş su içmek, enerjik olmanıza ve sağlıklı kalmanıza yardrmcı olur.

 

     ÖNEMLİ GÜVENLİK BİLGİSİ

1. Çeşme suyu ile arıtılmış suyun surahiden beraber dökülmemesi için kartuş içerisinde arıtma işlemi tamamlanmadan surahideki arıtılmış suyu kullanmayınız.

2. Karluş sadece musluk suyunu filtreler, diğer sıvılar igin kullanırsanız filtreler tıkanabilir.

3. Antmak igin 35"C 'den yriksek srcakltkta su kullanmaytn. Kullanmanrz durumunda r.irrin kendine ozoti bir koku uretebilir.

4. Arıtılmış suyu mumkün olan en krsa sürede kullanın, çünkü klorsuz suda bakteriler kolayca çoğalacaktır. Arıtılmış su kısa sürede tuketilmeyecekse lütfen suyu kapaklı bir kap içerisinde buzdolabında saklayınız.

 

   KARTUŞ DEĞİŞİM GÖSTERGESİ

1. Sürahinin kapağıındaki zamanlayıcı, kartuşun kullanım süresini ve zamanında değiştirilmesini hatırlamamıza yardımcı olur, bu da sürahinin verimli arıtmasını garanti eder.

2. Kartuş 60 günlük kullanımdan sonra veya 150 Litre su filtrelendikten sonra degiştirilmelidir.

3. Elektronik zamanlayıcı, size kartuşu değiştirmenizi hatırlatmak için belirlenen surede yanıp sönerek uyarı verir.

4. Lutfen kartuş degigtirildikten sonra LCD'yi sıfırlayın.

5. " START " düğmesine 5 saniye boyunca basın, ekrandaki çerçeve 3 kez yanıp söndükten sonra, LCD çalışmaya başlar. Üstteki numara kalan günleri gösterir, dört çubuk kartuş ömrünün yüzdesini gösterir, Sağ alt koşede yanıp sönen nokta, hafıza fonksiyonunun çalıştığını gosterir.

6. Günlerin sayısı 24 saatte bir azalacak ve görüntüleme çubuğu her 15 gunde bir azalacakttr. Gün sayısı "0" olduğunda ve tüm görüntüleme çubukları yanıp sönmeye başladığında kartuşu değiştirmelisiniz.

7. LCD'nin yanıp sönmesi duruncaya kadar 8 saniye boyunca 'START' tuşuna basın, ardından sistem sıfırlanacak ve zamanlayıcı tekrar çalışacaktır.

8. "START' tuşuna 3 saniye boyunca basın ve ekrandaki çerçeve 3 kez yanıp söndükten sonra, LCD kapanacakttr. Ardından tekrar 3 saniye basılı tutun, LCD tekrar görüntülenecektir.

 

   BAKIM YÖNTEMLERİ

1. Urünü doğrudan guneş ışığına maruz bırakmayın.

2. Lutfen kartuşu 2 ayda bir degiştirin. (Kartuşu değiştirme suresini kullanım sıklığı ve suyun kalitesine gore kısaltabilir ya da uzatabilirsiniz)

3. Lutfen ürünü temiz tutunuz. Doğal temizleme ürünleri ve yumuşak bir bezle yıkamak uygundur, güçlü uçucu deterjanlarla yıkamayınız.

 Şeyda Ayaz   2020

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp