Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

gune-1-bardak-su-ile-baslamak-suyun-faydasi

Güne 1 Bardak Su ile Başlamak(Suyun Faydası)

    Vücudumuzun düzgün ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için güne 1 bardak su ile başlamak biyolojik bir çözümdür. Su; vücudumuzda beden, ruh ve sinir sağlığımızı koruyan bir unsurdur. Bunların yanında astım ve ağrılara hatta kanser çözümünde bile şaşırtıcı etkileri vardır. Sağlıklı bir yaşam sürdürülebilmesi için vücudun ihtiyacı olan su taze ve temiz bir şekilde temin edilmelidir.

    Sağlıklı bir bireyin vücudunun temel fonksiyonları yerine getirebilmesi için günde en az 1,5 litre su tüketilmesi gerekmektedir. Yediklerimiz ve içtiklerimizin bünyemizde gösterdiği reaksiyona göre almamız gereken su miktarı gün içinde değişiklik göstermektedir. Suyun az tüketilmesi kısa vadede problem olmamasına rağmen uzun vadede yaşamsal faaliyetlerimizi geri dönüşü olmayacak şekilde etkilemektedir. Örneğin; Böbrek yetmezliği, deri elastikiyetinde azalma gibi problemlere yol açtığı gibi gerektiği kadar su alınmaması durumunda ölümcül sonuçlar ortaya çıkabilir.

    İçme suları; renksiz, kokusuz, berrak ve içimi lezzetli olmalı. Krom, kurşun, civa gibi ağır metal kalıntılar ve zararlı mikroorganizmalar bulunmamalıdır. Sağlığımız açısından suyun hayatımızdaki yeri büyün önem taşımaktadır.

 

Blogger: Birgül Kalkan

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp