Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

direk-akis-su-aritma-nedir

Direk Akış Su Arıtma Nedir?

  Su arıtma sistemlerinin üretim amacı şebeke suyunu sağlıklı bir şekilde arıtmak ve hazır ambalajlı suların kullanımını azaltmaktır. Su arıtma sistemleri yalnız evlerde değil birçoğu işletme ve ofislerde de kullanılan bir üründür. Ancak tercih edilecek ürün kullanım amacı, kullanım yeri, kullanılacak kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Bir restoran da kullanılacak ürün ile evde kullandığımız ürünün aynı özelliklerde olması beklenemez. Suyun kullanım miktarı ve yeri ürünü seçerken bize daha kolay vermemiz noktasında fikir verebilir. Kullanım miktarı tek sefer 20-40 litre olan yerlerde büyük tankların kullanılması gerekirken, normal su arıtma cihazlarında bu 8-12 litrelik tanklarla sağlanmaktadır. Tank ebatları neticesinde cihazın kurulacağı alanın dar olması sorunlara yol açabilir. Böyle durumlarda su arıtma cihazı kurulumu yapılamaz demektense üretici firmalar direk akış sistemi adıyla yeni ürünler üretmiştir.

  Su arıtma sistemlerinde direk akış sistemi dediğimiz durum tank olmadan suyun direk arıtılarak kullanım alanına gitmesi anlamına gelir. Direk akış sistemi yerden tasarruf sağlamanızı sağlar. Aynı zamanda direk akış sistemi olarak üretilen ürünleri tercih etmek size maliyet olarak ta fayda sağlayacaktır. Bu ürün sayesinde günlük kullanılan su kapasitesi 300-400 litre dahi olsa kullanıma uygun bir ürün elde edildiğinden kullanım mümkün olacaktır.

  Direk akış sistemlerinde çalışma prensibi suyun depolanmamasıdır. Direk akış sağlanarak su kullanım sırasında direk arıtılıp beklemeden kullanılacak yere gider. Yerden ve maliyetten tasarruf sağlayan bu sistemler her geçen gün kendini geliştirerek farklı amaçlarda tasarruf etmenizi sağlayarak işinizi kolaylaştırıyor. Bir sistem alırken bunun size uygunluğu veya sağladığı faydaya bakmanız sizi uzun vadede karlı bir alışverişe davet eder. Yüksek kapasiteli membranları sayesinde direk akış sağlayarak size hızlı ve kesintisiz su veren bu ürünler Waterstation markasında da 2 farklı şekilde karşımıza çıkıyor.

 

  1.  Ev tipi tezgâh altı direk akış sistemli su arıtma cihazı:

https://waterstation.com.tr/urun/detay/iconic-slim-400-direkt-akis

  1. Endüstriyel model direk akış sistemi su arıtma cihazı:

https://waterstation.com.tr/urunlerimiz

 

Su arıtma cihazlarını inceleyerek sizde detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmanın sağladığı ücretsiz kurulum-keşif hizmetiyle konuyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

www.waterstation.com.tr 

 

Müşteri Hİzmetleri :  0 850 532 02 82   
 

Whatsapp Hattı : 0549 532 02 82

 

 

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp