Bloglar

İnsan susuz kaç gün yaşayabilir ?

Hayatımızı devam ettirebilmemiz için suya ihtiyacımız vardır. Peki susuz kaç gün yaşayabiliriz? Su içmezsek neler olur? merak ediyorsanız cevabı bloğumuzda.

Daha Fazla
Vücudumuzda suyun asıl görevi nedir?

Suyun vücumuza bir çok faydası vardır. Peki asıl faydası veya sağlaması gereken şey nedir? Su vücudumuzun mineral kaynağımıdır ? Cevapları bloğumuzda.

Daha Fazla
Eskiyi GETİR! Yeniyi GÖTÜR!

Su arıtma cihazlarında Takas Kampanya detayları için; 0212 552 02 82 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Pet şişelerdeki tehlike!

hem kolaylık olarak sağlanması hemde daha sağlıklı olması düşüncesiyle alınan hazır sular tehlike saçıyor. detaylar bloğumuzda!

Daha Fazla
Böbrek sağlığı için suyun önemi.

Vücut sağlığı için oldukça kıymetli olan böbreklerimizi korumak için ne yapmalıyız? Böbrek sağlığı için suyun önemi yazımızda.

Daha Fazla
Arıtma Cihazı Alırken Nasıl Cihaz Tercih Etmeliyim ?

Günümüzde her evin ihtiyacı haline gelen su arıtma cihazlarını biz evimizde nasıl tercih etmeliyiz derseniz açıklaması bloğumuzda. Waterstation Su Arıtma Sistemleri sorularınıza cevap bulmaya devam ediyor.

Daha Fazla
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü

Demokrasi ve Millî Birlik Günü, Türkiye'de her yıl 15 Temmuz'da kutlanan bir resmî tatildir.

Daha Fazla
Endüstriyel Su Arıtma Referans Projeler

Haziran 2019 Döneminde, Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı Dolmabahçe Sarayında, Endüstriyel Su Arıtma Projesi uygulanmıştır.

Daha Fazla
Online Ve Güvenilir Alışveriş

Gün içerisinde bir çoğumuz online alışveriş yapıyoruz. Fakat online alıverişlerde nelere dikkat etmeliyiz? Ve ya online alışveriş yaptığımız site hangi niteliklerde olmalı ? cevabı blogumuzda.

Daha Fazla
Alkali Filtre Nedir?

Alkali filtre nedir? Evsel su arıtma sistemlerinde kullanılan alkalin filtre su arıtma cihazlarında neden bulunur? merak ettiğiniz tüm detaylar yazımızda.

Daha Fazla
Post Karbon Filtre Nedir?

Bir diğer adıyla tatlandırıcı filtre olarakta bilinen post karbon filtre ve faydaları hakkında bilgi edinelim.

Daha Fazla
Membran Filtre Nedir?

Reverse osmos membran filtre, su arıtma sistemlerinin temel çalışma prensibidir. Su arıtma sistemlerinin çalışma prensibi ve membran filtre hakkında detaylı bilgi için blogumuzu ziyaret edin.

Daha Fazla
Blok Karbon CTO Filtre Nedir?

Blok karbon filtre evsel bir su arıtma cihazında ne işlevde kullanılır? Blok karbon filtre nedir?Blok karbon filtre ne işe yarar? gibi sorularınıza blogumuzda cevap bulabilirsiniz.

Daha Fazla
Granül Aktif Karbon (GAC) Filtre Nedir?

Granül aktif karbon filtre sudaki koku, renk, bakterileri tutan bir filtredir. Granül aktif karbon filtrenin su arıtma sistemlerindeki kullanım amacı ve önemiyle ilgili detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla
Sediment Filtre Nedir?

Arıtma sistemlerinde 1 numaralı filtre olan ve ön arıtma işleminin önemli bir parçasını oluşturan sediment filtre ile ilgili merak ettiklerinizin cevabı blogumuzda !

Daha Fazla