Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

Arıtmalı Sebil Fiyatları

  Ev ve iş yerlerinde sağlıklı suya ulaşmak için tercih edilen en yaygın sistemlerden biri de Arıtmalı Sebillerdir. Arıtmalı sebiller sıcak-soğuk su olanağı ve kullanım kolaylığı ile ofislerde ve nitelikli iş yerlerinde oldukça tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Arıtmalı Sebiller kapasite ve özellik olarak farklı modellere sahiptir. Kişi sayısı, kullanılacak yer, kullanım amacı gibi bazı durumlar belirtildiğinde tercih daha kolay olmakla beraber size en faydalı su arıtma sebiline sahip olmuş olursunuz.

  Peki, ben bir arıtmalı sebil almak istiyorum dediğinizde ayırmanız gereken bütçe ne kadar? Ofis, işyeri veya evinize alacağınız bu cihaza ne kadara sahip olabilirsiniz? Bu sorunun cevabını şöyle vermek doğru olacaktır; arıtmalı sebillerin tek bir sabit fiyatı yoktur. Fiyat aralığı vermek gerekir ise 2000 TL-12000 TL arasında fiyatlarda değişiklik olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Arıtmalı sebil modelleri;

  • Su kapasitesi
  • Sıcak-soğuk özelliği
  • Toplam kapasite (litre)
  • Ebat
  • Sarf malzeme
  • Kullanım şekli ve yeri
  • Ev, ofis ve iş yerleri

İçin farklı modellerde üretilmektedir. Arıtmalı sebillerin ne tür faydalar sağladığını bir önceki bloglarımızda anlatmıştık. Birçok noktada kolaylık sağlayan bu ürün farklı modellerle karşınıza çıkabiliyor.

  Waterstation markalı sebil modelleri şu şekildedir:

Ofis, ev, iş yeri, fabrika, imalathane ve daha birçok alanda kullanılabilecek çeşitliliğe sahip Arıtmalı Sebil modellerinde doğru karar vermeniz için firma tarafından Kurulum Keşfi yapmak üzere yönlendirilen bir ekip yardımıyla cihaz tercihiniz yapılır. Sonrasında firma tarafından yine garantili olan bu ürünün montajı ve kurulumu yapılır. Arıtmalı sebiller de fiyat aralıkları değişikliğinin temel sebebi sıcak-soğuk su kapasitesidir. Kullanılan malzemelerin kalitesi sarf malzemenin dayanıklılığı ve sertifika ve denetim onaylı yedek parça kullanımı da fiyat noktasında etki oluşturuyor.

 

 Su arıtma sebil modellerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize müşteri temsilcilerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Waterstation Müşteri Hizmetleri iletişim:

 0850 532 02 82

0212 552 02 82

Whatsapp iletişim numarası:

0549 532 02 82

 

   Ücretsiz Kurulum Keşfi ile size uygun ürünü belirleyerek, yine size uygun ödeme seçenekleriyle hizmet sağlayan firmamız gerekli izin ve belgelere sahip yedek parça kullanmaktadır. Web sitemizi inceleyerek hizmet kalitemizi inceleyebilirsiniz. İzin ve belgelerimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp