Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

alkali-su

Alkali Su

Alkali Su - Waterstation Su Arıtma Sistmeleri

 

   Waterstation Ailesi olarak yaptığımız araştırmalarda, insan vücudu için en yararlı suyun alkali su olduğu bütün sağlık otoriteleri tarafından kanıtlanmıştır. Zaman geçtikçe suyun insan sağlığı için önemi daha da anlaşıldıkça kişiler sağlıklı suya ulaşma anlamında çok fazla çaba sarf eder oldu.Bu çabayla da alkali suyun üretilmesi ve insanlara ulaştırılması bir hayli kolaylaştı.Artık insanlar evlerine ve ya iş yerlerine alacakları bir waterstation su arıtma cihazı ile kolaylıkla suyu alkali hale getirip tüketebilirler. Bizde bu yazımızda alkali suyun özellikleri , faydaları ve nasıl elde edileceği noktasında çeşitli anekdotlar vereceğiz.

 

Alkali Suyun Özellikleri

 

 1. Suyun Ph değeri 7.5 ile 8.5 arasında olması alkali diye adlandırılmaktadır.Özellikle 8.5’e en yakın sular en sağlıklı sular olarak bilinir.
 2. Suyun tadı günlük hayatta sıkça içtiğimiz asidik sulara göre daha serttir.Bu yüzden ilk kez içenler zorlanabilir.
 3. Su üzerinde ki yüzey gerilimi daha azdır.Bu da suyun kalitesini ve sağlığını arttıran bir faktördür.Yüzey geriliminin az olması suyun vücudumuzda daha kolay emilmesini sağlar.

 

Alkali Suyun Yararları

 

 1. Vücudumuz için anti-oksidan etkilidir yani bağışıklık sistemimiz için son derece gerekli ve faydalıdır.Bu sayede dokulara giren mikroorganizmaların yok edilmesi ve yaşadığımız hastalıkların iyileşmesi daha kolay olmaktadır.
 2. Gün içinde sinir sistemimize pozitif etki ederek daha sakin ve huzurlu bir insan olmanızı sağlar.
 3. Vücudumuzda hasarlanan hücrelerin yenilenmesini sağlar.
 4. Yağların oksidasyonunu hızlandırarak erimesini sağlar.Bu da zayıflamanız anlamına gelir.
 5. Eğer kuru ve cansız bir cilde sahipseniz cildinizi nemlendirerek bu görünümü ortadan kaldırır.
 6. Alkali su içindeki anyonlar çözünerek vücudumuzun ürettiği ve bize zarar veren serbest radikalleri etkisiz hale getirir.
 7. Özellikle kullandığımız asidik ilaç ve maddeleri idrarı alkalileştirerek kolaylıkla atılmasını sağlar.
 8. Sahip olduğu oksijen miktarı daha fazla olduğu için dokularımıza ihtiyacı olan oksijeni fazlasıyla karşılar.
 9. Günlük vücut yorgunluğumuzu minimal seviyeye indirerek gün içinde daha dinç ve zinde olmamızı sağlar.
 10. Metabolik sendrom diye adlandırılan ve Diyabet, Kolesterol, Obezite üçlüsüne yakalanma ihtimalini düşürür.

 

Alkali Su Nasıl Yapılır / Elde Edilir ?

 

Bir çok kişi tarafından evde farklı malzeme ve solüsyonlar kullanılarak yapılabileceği söyleniyor ama biz buna karşı çıkıyoruz. Zira alkali su elde edilirken kullanılan maddelerden ne kadar kullanılacağı tam olarak ayarlanmazsa ortaya çıkan su içilmesi çok zor hatta sağlığa zararlı bile olabilir. Bundan kurtulmak için biz tüm kullanıcılarımıza waterstation su arıtma sistmelerini öneriyoruz. Böylece hiç bir şey düşünmeden ve yapmadan şebekeden gelen su cihaz yardımıyla alkali olarak musluğunuzdan akacaktır.Özellikle 6 Aşamalı waterstation su arıtma cihazları tam da bu iş için üretilmiş sistemlerdir. Sıradan su arıtma sistemlerine ekstradan eklenen bir filtre yardımıyla suyun alkali hale gelmesini sağlayan bu cihazlar hem temiz, kaliteli ve alkali suyu üretir hem de hazır sulara tonla para vermekten waterstation ile kurtulursunuz.

 

Eğer sizde alkali su kullanmayı düşünüyorsanız 6 aşamalı waterstation su arıtma cihaz modelleri tam da size göre bir ürün olabilir.

Müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşarak gerekli teknik desteği alabilir. Sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacağımızı bildirir. 

Sağlıklı Günler Dileriz.

Müşteri Hizmetleri 0850 532 02 82

 

 

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp