Sepet

© 2020 Waterstation. Tüm hakları saklıdır.

acik-kasa-tezgah-alti-su-aritma-cihazi

Açık Kasa Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

  Uygun fiyatlı ve ekonomik bir tercih yapmak isteyenlerin oldukça sık tercih ettiği açık kasa su arıtma modelleri firma güvencesi ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle farklılıklar gösterir. Netsa Su Arıtma Sistemleri olarak WS-12 modeliyle sunduğumuz açık kasa ürünümüz kalitesi ve marka güvencesiyle diğer piyasa ürünlerinden kendini soyutlar. Bir su arıtma cihazı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli özellik garanti süresi ve firma güvenilirliği olacaktır. Çünkü güvenilir bir firma ile çalışmak demek kaliteli malzeme, güvenilir ve denetimden geçmiş yedek parça demektir. Ürünlerimizde kullandığımız ham maddeler NSF onaylıdır. Kullanılan malzeme kalitesi su arıtma cihazının kalitesini de belirler. Kapalı kutu içerisinde yer almaması ve diğer minimal ürünlere göre boyutlarının büyük olması ürünün daha uygun fiyatlı olmasına sebep olur.

  Bir su arıtma cihazı alırken tercih ettiğiniz ilk özellik fiyat olmamalıdır. Kullanılan ürünlerin ve parçaların kalitesi, ürünün kapasitesi, ürünü aldığınız firmanın güvenilirliği, firma belgeleri, teknik servisin kalitesi ve ürünü aldıktan sonraki hizmet bedelleri de önemli unsurlardır. Firma olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde kaliteli malzeme ve insan sağlığını tehdit etmeyen ham maddeler kullanılır. Piyasada aynı görsele sahip olan fakat plastik malzemelerin kullanıldığı birçok ürün de yer almaktadır. Önemli olan nokta ise ürünün görselinden çok içeriğidir. WS-12 modelimizde uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktayız.

WS-12 Açık Kasa Su Arıtma Cihazının özellikleri nelerdir?

WS-12 açık kasa model bir tezgâh altı üründür.

12 litrelik su tankı bulunur.

Günlük 385 litreye kadar su sağlayabilir.

6 filtreden oluşmaktadır.

LG marka membranı bulunur.

3 yıl garantilidir.

Teknik özelliklerini inceleyecek olursak:

10″ GAC Karbon Filtre  (UDF)

10″ Blok Karbon Filtre (CTO)

10″ Post Karbon Filtre (Coconut)

80 GPD LG Chem Membran

12 Litre Kapasite Metal Basınç Denge Tankı 

Lüx Musluk

Cihaz Ebatları 21X36X51 ( Y x G x D )

Tank Ebatları  23X23X35 ( Y x G x D )

Opsiyonel 80 GPD Pompa + 24V 1.2A Adaptör

10″ 5 Mikron Spun  (Sediment)

 

    2019 yılı itibariyle ev ve iş yerlerinde yüksek oranda rağbet gören bu ürünü tanımak isterseniz sizlere tanıtım yapmak üzere Satış danışmanlarımızı yönlendirebilmekteyiz. Dilerseniz ürün gruplarımızı yakından görmek ve bilgi almak için satış mağazalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Blogger: Şeyda Ayaz

 Şeyda Ayaz   2019

0(850) 532 0282 Müşteri hizmetlerimizi arayıp özel olarak bilgilendirilebilir ya da

Hemen Teklif Al butonuna tıklayıp formu bize iletebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun su arıtma cihazı ihtiyacınızı belirleyelim.

Telefon
WhatsApp